Design your own skis
TRULY ORIGINAL
Our artisanal approach means that we are able to produce bespoke skis for individuals and groups. All designs are created by Bomber’s team of designers, engineers and craftsmen in Italy. Lead times may vary.
For enquiries, email us at
Sub title
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $1,950.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,950.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,750.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $3,100.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,450.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,450.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,050.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $3,750.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,750.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $2,250.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,900.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,600.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $1,600.00 USDRegular priceUnit price / per